Sākums 1.vieta konkursā „Rīgas stīgas 2017”

24. februārī  Rīgā, Pāvula Jurjāna mūzikas skolā, notika Pirmais Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļu audzēkņu ansambļu konkurss ”Rīgas stīgas 2017”. Konkursā piedalījās arī Tukuma Mūzikas skolas 1.-3. klašu un sagatavošanas klases vijolnieku ansamblis: Agate Šneidere, Tīna Šneidere, Loreta Vičmane, Elmārs Zvejnieks, Lilu Kola–Mertena, Justīne Survillo, Marta Pētersone, Samanta Gukļivska un Arina Klibika. Ansambli konkursam sagatavoja skolotāja Ludmila Gorevalova, koncertmeistare  Natālija Župerka.

Konkursa „Rīgas stīgas 2017”  dalībnieku sniegumu vērtēja žūrija: Ellionora Testeļeca - čelliste, Mūzikas akadēmijas  profesore, Inese Milzarāja – vijolniece, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas pasniedzēja, un Viesturs Mežgailis - Pāvula Jurjāna mūzikas skolas direktors.

Tukuma Mūzikas skolas vijolnieki ar koncertmeistari Natāliju Župerku ieguva 1.vietu lielo viendabīgo ansambļu grupā.

Apsveicam un vēlam veiksmi arī turpmāk!

Tukuma Mūzikas skolas

vijoles spēles skolotāja Dace Šplīte-Lisova