Sākums Pasniegti Atzinības raksti Tukuma un Jaunpils novadu pedagogiem

- Jūs esat skolotājs?

- Esmu savu skolēnu skolnieks.

- Jūs viņus pazīstat?

- Esmu puse katrā no viņiem.

- Tātad Jūs viņus pazīstat?

-Tāpat kā pazīstu bezgalību.

- Kā tad Jūs viņus audzināt?

- Tāpat kā ābele savas sēklas.

- Kur tad Jūsu pedagoģija?

- Es smeļu to no zvaigžņotās debess.

- Kur ir tā zvaigžņotā debess?

- Manī!

5.oktobrī Tukuma pilsētas Kultūras namā Tukuma novada Izglītības pārvaldes rīkotajā pasākumā par godu Skolotāju dienai kopā pulcējās Tukuma un Jaunpils novadu izglītības iestāžu pedagogi. Svinīgajā pasākumā pedagogiem, kuru darbs novērtēts ar izcilību, tika pasniegti Izglītības un zinātnes ministrijas un  Tukuma novada Izglītības pārvaldes Atzinības raksti.

Apbalvotie pedagogi.

Atklājot svinīgo pasākumu sveicienus Skolotāju dienā un laba vēlējumus visiem pedagogiem teica gan Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītājs Normunds Rečs, gan Tukuma novada priekšēdētājs Ēriks Lukmans un Jaunpils novada priekšsēdētāja Ligita Gintere.

Apskati pasākuma galeriju!

Vēl par pasākumu www.tukums.lv un www.ntz.lv .

Pasākumā  tika pasniegtas arī akciju sabiedrības Swedbank sarūpētās balvas vienam pedagogam no Tukuma novada un vienam pedagogam no Jaunpils novada.

Pasākuma izskaņā visi dalībnieki kopā ar mūziķiem izdziedāja skaistas un skanīgas Raimonda Paula, Imanta Kalniņa un Ulda Stabulnieka dziemas.

Lai krāšņais skanējums un sadziedāšanās kopības sajūta dod spēku un iedvesmu ikdienā, mācot, izglītojot un veicinot mūsu jauno paaudžu izcilību!

Skolotāju dienas pasākums Engures novada pedagogiem notika 6. oktobrī Šlokenbekas muižas Milzkalnes tautas namā.