Sākums Tukuma 2.pamatskolas popgrupa "Bimini" konkursā "No baroka līdz rokam"

Otrdien, 13.februārī Talsu tautas namā notika Kurzemes reģiona izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls – konkurss "No baroka līdz rokam". Tajā piedalījās 16 kolektīvi no Kuldīgas, Talsu, Ventspils, Kandavas un Tukuma novadiem. Tukuma novadu pārstāvēja Tukuma 2.pamatskolas popgrupas “Bimini” jaunākā grupa, vidējā grupa un vecākā grupa.

Konkursa dalībnieku priekšnesumus vērtēja Valsts izglītības satura centra (VISC) izveidota žūrija, VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referenta Egila Šķetra vadībā.

"Bimini" dziedātāji demonstrēja izcilu sniegumu un, saskaņā ar žūrijas vērtējumu, ieguva 1.pakāpes diplomus. "Bimini" vidējā grupa un vecākā grupa ieguva tiesības piedalīties konkursa finālā, kas notiks  24.martā Rīgā.

Izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāla – konkursa "No baroka līdz rokam" Kurzemes reģiona rezultāti (VISC)

Paldies bērniem par izturību un  mirdzošajām acīm, dziedot konkursā!

Paldies liels vecākiem par atbalstu!

Sagatavoja:

Dace Perševica