Sākums Zemgales reģionālās skolēnu zinātniski pētniecisko darbu 9.konferences rezultāti

Zemgales reģionālajā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu (SZPD) 9.konferencē no izvirzītajiem 32 skolēniem

uz valsts SZPD konferenci, kas notiks 20.-21.aprīlī, izvirzīti 29 skolēni.

No tiem reģionālajā konferencē 1. vietu ieguva Elza Anastasija Vasermane (Tukuma Raiņa ģimnāzija), Laura Luīze Dumbre (Engures vidusskola), Melisa Votinova (Tukuma Raiņa ģimnāzija), Rolands Ķiņķeris (Zemgales vidusskola), Diāna Slavīte (Tukuma Raiņa ģimnāzija), Viktorija Kitija Kūla (Tukuma 2.vidusskola), Meldra Bērzāja (Tukuma Raiņa ģimnāzija).

Tik dažādi un interesanti pētījumi esot piedāvāti reģiona žūrijai pirmo gadu – tā apgalvoja Latvijas Lauksaimniecības universitātes aulā gan konferences atklāšanas runās, gan noslēguma ceremonijā universitātes rektore I.Pilvere, gan mācībspēki un žūrijas komisiju locekļi.

Paldies Tukuma Raiņa ģimnāzijas, Tukuma 2.vidusskolas, Engures vidusskolas, Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolas  un Zemgales vidusskolas pedagogiem un konsultantiem, kuri sniedza atbalstu un padomu SZPD izstrādē visdažādākajās jomās: bioloģijā, pedagoģijā, vēsturē, fizikā, ķīmijā, cittautu valodniecībā un ārzemju literatūras zinātnē un vēsturē, informātikā, ekonomikā, inženierzinātnēs, kulturoloģijā, latviešu valodniecībā, mākslas zinātnē, socioloģijā un tieslietās.

Laila Ingevica

izglītības darba vecākā speciāliste