Sākums Tukuma E.Birznieka - Upīša 1. pamatskolas 212. dzimšanas dienas pasākums

Jau vairāku gadu garumā maija beigās  Tukuma E.Birznieka - Upīša 1.pamatskolai izveidojusies skaista tradīcija - visas skolas saimes kopīgas skolas dzimšanas dienas svinības. Šogad cipars no abām pusēm vienādi lasāms - 212 - vecākās skolas Tukumā titulam atbilstošs!

29. maijā Tukuma pilsētas Kultūras namā pulcējās skolēni, vecāki, pedagogi, lai svinētu skolas svētkus.  Dzimšanas dienas svinības atklāja bijušās skolas absolventes Anitas Geidānes vadītā ansambļa “Varavīksne” skanīgais  un dziesmotais sveiciens. Dziesmām sekoja kustīgi un lustīgi,  Lienes Bēniņas vadītās modes deju studijas "DEMO", dejotāju priekšnesumi.

Pēc muzikālajiem priekšnesumiem sekoja apbalvojumu pasniegšana. Kā pirmie ar skolas "Izcilības  medaļu" par izciliem un teicamiem mācību sasniegumiem tika apbalvoti  skolēni - Renārs Katišs, Madara Lobodinska, Santa Jurēvica, Pauls Roze, Tīna Freimane, Adriana Lagzdiņa, Ramona Tīruma, Vanesa Dukāte, Paula Nikolājeva, Emma Herta Dommere, Voldemārs Spunde, Lilu Kola Mertena, Aurēlija Spunde, Katrīna Ungure, Marta Mārtinsone un Sandis Jaunzems. Skolēni, kuri piedalījušies mācību priekšmetu olimpiādēs, saņēma Tukuma novada Izglītības pārvaldes atzinības. Savukārt skolas direktore Aina Ozerinska paldies teica pedagogiem, kuri palīdzējuši skolēniem sagatavoties mācību priekšmetu olimpiādēm un gūt augstus panākumus. Daudz skolēnu saņēma arī skolas Goda rakstus un Atzinības.

Pasākumā tika sveikta skolas "Zelta  komanda" - skolas futbola komanda, kas Latvijas  skolu futbola čempionāta Lielajā finālā  ieguva 1.vietu. Paldies skolotājam Artjomam Grudcinam un puišiem par ieguldīto darbu, izturību un augsto sasniegumu. Lepojamies!

Apbalvošanas ceremonijas nobeigumā skaļi aplausi mums pašiem, jo visiem kopā piedaloties AAS "Piejūra" rīkotajā makulatūras vākšanas konkursā "Palīdzēsim kokiem!" pamatskolu grupā ieguvām 2. vietu, savācot 7 760 kg makulatūru un izglābjot 108 kokus.

Skolas dzimšanas dienas svinību noslēgumā skatījāmies Skolēnu domes veidotās filmas pirmizrādi, kas visiem klātesošajiem atgādināja, ka Tukuma E.Birznieka - Upīša 1. pamatskola ir skola, ar kuru lepojamies. Tā ir MŪSU skola, VISLABĀKĀ skola. Tukuma E.Birznieka - Upīša 1. pamatskolā mums patīk gan mācīties un strādāt, gan visiem kopā svinēt svētkus!

Daudz baltu dieniņu!

Inga Orbidāne