Sākums Raksts Direktoru vietnieku audzināšanas darbā/ audzināšanas darba speciālistu metodiskā apvienība (MA)

Direktoru vietnieku audzināšanas darbā/ audzināšanas darba speciālistu MA darba plāni:

2018./ 2019. m.g.

2017./ 2018. m.g.

2016./ 2017. m.g.

Aktualitātes:

Karjeras nedēļa 2018 "Tavs karjeras skrejceļš!"

Semināri:

Profesionālās pilnveides seminārs Tukuma, Engures, Jaunpils novada skolu klašu audzinātājiem ar nelielu pieredzi klases audzināšanas jomā (11.03.2019.)

Darba kārtība

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu audzināšanas darba speciālistu seminārs (03.10.2018.)

Daba kārtība

VISC seminārs pašvaldību interešu izglītības spciālistiem un audzināšanas darba koordinatoriem, interešu izglītības iestāžu direktoriem (20.09.2018.)

Semināra materiāli:

UNESCO LNK informācija par aktualitātēm izglītības jomā (B.Lielmane, I.Dalbiņa)

Latvijas SKOLAS soma (A.Tūna)

Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons Latvijas simtgadei (A.Aukšmuksta)

Jaunumi personas datu apstrādē (Z.Akermane)

Aktualitātes IKVD un izglītības iestāžu sadarbībā 2018./ 2019. m.g.

Aktualitātes interešu izglītībā un gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem (A.Bērziņa)

2018./ 2019. m.g. aktualitātes izglītībā (L.Buceniece)