Sākums Raksts Speciālo izglītības programmu pedagogu un sociālo pedagogu MA 2021./2022.m.g.

Aktualitātes:

Iespēja piedalīties profesionālās pilnveides kursos e-mācību vidē Moodle

“Inovatīvu mācību metožu un digitālo tehnoloģiju izmantošana mūsdienīga mācību procesa nodrošināšanai motivējošā un iekļaujošā mācību vidē“

no 24.01.2022. līdz 31.03.2022., kurus organizē Tukuma novada speciālās izglītības iestāde sadarbībā ar Tumes pamatskolu speciālās un iekļaujošās izglītības skolotājiem, svešvalodu skolotājiem un audzināšanas darba speciālistiem.

Pieteikšanās līdz 19.01.2022.

Lasīt vairāk >>

Semināri:

Informācija:

Materiāli (ievietots 28.10.2021)

1. Rekomendācijas skolotāju darbā ar iekļaujošās izglītības skolēniem klasē un efektīvu mācību materiālu izmantošana.

2. Piemērs stundu plānam skolēniem ar speciālām vajadzībām.

3. IKT rīku izmantošana piemērotas mācību formas izvēlei un atgriezeniskās saites nodrošināšanai.

4. Ieteikumi iekļaujošās izglītības skolotāju kompetenču uzlabošanai.

5. Efektīvas e-mācību vides izveide moodle platformā.

6. KA1 Erasmus projekta ietvaros "Efektīvas e-mācību vides izveide moodle platformā".

Speciālo izglītības programmu skolotāju MA 2020./2021.m.g.