Valsts atklātās olimpiādēs visi apbalvotie
Valsts
Norises kārtības
42. atklātā astronomijas olimpiāde
10. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes "Gadalaiki- pavasaris" nolikums
Uzaicinātie un informācija
Valsts atklātā III mūzikas olimpiāde
Valsts 3.atklātā filozofijas olimpiāde
Valsts 10.atklātā mājturības un tehnoloģiju (koka un metāla) olimpiāde – uzaicināto nav
Valsts 2. atklātā mājsaimniecības olimpiāde – uzaicināto nav
Valsts 10.atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde
Rezultāti
Atklātā astronomijas olimpiāde
Atklātā filozofijas olimpiāde - apbalvoto nav
Atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde (tekstila tehnoloģijas)
Reģions
Uzaicinātie un informācija
Valsts atklātā mūzikas olimpiāde 5. - 12.klasēm 3.posms
Novads
Norises kārtības
Tukuma novada 3.atklātās mūzikas olimpiādes 5. – 12.klasei 2.posma organizēšanas un norises kārtība Pieteikuma anketa
Rezultāti
Valsts atklātā filozofijas olimpiāde 10. - 12. kl. novada posms Apbalvotie
Valsts atklātā mūzikas olimpiāde 5. - 8.kl. novada posms Apbalvotie
Valsts atklātā mūzikas olimpiāde 9. - 12.kl. novada posms Apbalvotie
Valsts olimpiādēs visi apbalvotie
Uzaicinātie un informācija
Matemātika 9.-12.kl. Dalības noteikumi, prasības skolēniem, olimpiādes norises plāns
Vides projekti - uzaicināto nav
Latviešu valoda un literatūra 11., 12.kl.
Vācu valoda 10.-12.kl. - uzaicināto nav
Latviešu valoda (mazākumtautībām) II kārta - uzaicināto nav
Latviešu valoda (mazākumtautībām) I kārta
Rezultāti
Reģiona atklātās olimpiādēs visi apbalvotie
Norises kārtības
Rezultāti
Zemgales reģiona 6.– 9. klašu atklātā matemātikas olimpiāde Apbalvotie
Reģiona olimpiādēs visi apbalvotie
Norises kārtības
Zemgales reģiona 4.klašu skolēnu latviešu valodas un literatūras olimpiādes norises kārtība
Zemgales reģionālā vācu valodas 8. klases olimpiādes norises kārtība
Uzaicinātie un informācija
Latviešu valoda un literatūra 4.kl.
Rezultāti
Tukuma novada olimpiādēs visi apbalvotie
Informācija
Bioloģijas olimpiāde tiešsaistē
Norises kārtības
Ķīmijas olimpiādes 9. - 12. kl. norises kārtība
Matemātikas olimpiādes 9.-12. kl. norises kārtība
Ģeogrāfijas olimpiādes 10.-12. kl. norises kārtība
Vides projektu olimpiādes 8., 9. kl. norises kārtība
Latviešu valodas un literatūras olimpiādes 8.- 9. kl. norises kārtība Komisija
Latviešu valodas un literatūras olimpiādes 11.-12. kl. norises kārtība
Ekonomikas olimpiādes 10.-12. kl. norises kārtība
Informātikas (programmēšanas) olimpiādes norises kārtība
Vēstures olimpiādes 9. kl. norises kārtība
Vēstures olimpiādes 12. kl. norises kārtība
Vācu valodas olimpiādes 10.-12. kl. norises kārtība
Vācu valodas olimpiādes 8. kl. norises kārtība
Krievu valodas (svešvalodas) olimpiādes 10.-12. kl. norises kārtība
Rezultāti
Ģeogrāfija 10.-12.kl. Apbalvotie
Latviešu valoda un literatūra 11.kl. Apbalvotie
Latviešu valoda un literatūra 12.kl. Apbalvotie
Latviešu valoda un literatūra 8.kl. Apbalvotie
Latviešu valoda un literatūra 9.kl. Apbalvotie
Ekonomika 11.-12.kl. Apbalvotie
Vides projekti 8.,9.kl. Apbalvotie
Fizika 9.kl. Protokols 9.kl. Apbalvotie
Fizika 10.kl. Protokols 10.kl. Apbalvotie
Fizika 11.kl. Protokols 11.kl. Apbalvotie
Fizika 12.kl. Protokols 12.kl. Apbalvotie
Bioloģija 9.kl. Protokols 9.kl. Apbalvotie
Bioloģija 11.kl. Protokols 11.kl. Apbalvotie
Bioloģija 12.kl. Protokols 12.kl. Apbalvotie
Vācu valoda 10.-12.kl. Apbalvotie
Krievu valoda (svešvaloda) 10.-12.kl. (A grupa) Apbalvotie
Krievu valoda (svešvaloda) 10.-12.kl. (B grupa) Apbalvotie
Latviešu valoda 7.-8. kl. mazākumtautībām Apbalvotie
Tukuma novada atklātās olimpiādēs visi apbalvotie
Norises kārtības
Atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes 7. - 8. klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās fizikas olimpiādes 8.,9.klasēm organizēšanas un norises kārtība
Atklātās sociālo zinību olimpiādes 8.klasēm organizēšanas un norises kārtība
Atklātās politikas un tiesību olimpiādes 12.klasēm organizēšanas un norises kārtība
Atklātās ģeogrāfijas olimpiādes 8.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās bioloģijas olimpiādes 8. klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās mājturības olimpiādes 5. - 8. klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās informātikas olimpiādes organizēšanas un norises kārtība
Atklātās angļu valodas olimpiādes 7. - 8. klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās kombinētās olimpiādes 1.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās kombinētās olimpiādes 2.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās matemātikas olimpiādes 3.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās latviešu valodas olimpiādes 3.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās matemātikas olimpiādes 4.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās latviešu valodas olimpiādes 4.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās vizuālās mākslas olimpiādes 1.- 4.kl. organizēšanas un norises kārtība
Atklātās vizuālās mākslas olimpiādes 5.- 12.kl. organizēšanas un norises kārtība
Atklātās ģeogrāfijas olimpiādes 7.kl. organizēšanas un norises kārtība
Atklātās matemātikas olimpiādes 5.- 8.kl. organizēšanas un norises kārtība
Atklātās angļu valodas olimpiādes 10.-12.kl organizēšanas un norises kārtība
Atklātās ģeogrāfijas olimpiādes 9.kl. organizēšanas un norises kārtība
Rezultāti
Mājturība un tehnoloģijas - radošo darbu izstāde 7.- 8.kl. Apbalvotie
Mājturība un tehnoloģijas - radošo darbu izstāde 5.- 6.kl. Apbalvotie
Mājturība un tehnoloģijas (meitenes) 7.- 8.kl. Apbalvotie
Mājturība un tehnoloģijas (meitenes) 5.- 6.kl. Apbalvotie
Mājturība un tehnoloģijas (zēni) 7-8.kl. Apbalvotie
Fizika 8., 9.kl. Apbalvotie (komanda) Apbalvotie (individuāli)
Sociālās zinības 8.kl. Apbalvotie
Angļu valoda 7.,8.kl. Apbalvotie
Politika un tiesības Apbalvotie
Vizuālā māksla 1.-2.kl. Apbalvotie
Vizuālā māksla 3.-4.kl. Apbalvotie
Vizuālā māksla 5.-6.kl. Apbalvotie
Vizuālā māksla 7.-8.kl. Apbalvotie
Vizuālā māksla 9.kl. Apbalvotie
Vizuālā māksla 10.-12.kl. Apbalvotie
Latviešu valoda 3.kl Apbalvotie
Latviešu valoda 4.kl Apbalvotie
Angļu valoda 10.-12.kl. Apbalvotie
Valsts
Valsts mācību priekšmetu konkursos visi apbalvotie
Informācija
Informācija par konkursu “Jaunais kultūras kanons (1991-2013)”
Konkursa “Jaunais kultūras kanons (1991-2013)” nolikums Pieteikuma anketa
Novads
Novada mācību priekšmetu konkursos visi apbalvotie
Informācija un norises kārtības
Tukuma novada krievu valodas (svešvalodas) radošo darbu konkursa dienas kārtība
Tukuma novada glītrakstīšanas konkursa 1.- 4.klasei norises kārtība
Tukuma novada krievu valodas (svešvalodas) radošo darbu konkursa „Знакомьтесь, Россия!” 1.-12. klasei organizēšanas un norises kārtība Pieteikuma anketa
Rezultāti
Krievu valodas (svešvalodas) konkurss Apbalvotie
Glītrakstīšanas konkurss 1. klase Apbalvotie
Glītrakstīšanas konkurss 2. klase Apbalvotie
Tukuma novada vispārizglītojošo izglītības iestāžu pedagogu skaits 2013./2014.m.g.
Engures novada vispārizglītojošo izglītības iestāžu pedagogu skaits 2013./2014.m.g.
Jaunpils novada vispārizglītojošo izglītības iestāžu pedagogu skaits 2013./2014.m.g.
Tukuma novada pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu skaits 2013./2014.m.g.
Engures novada pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu skaits 2013./2014.m.g.
Jaunpils novada pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu skaits 2013./2014.m.g.
Projektu nedēļas plānojums Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestādēs 2013./2014.m.g.