Sākums Tukuma 2.pamatskolas popgrupa "Bimini" konkursā - festivālā "Ziemassvētku pārsteigums"

12. janvārī Jūrmalā notika V Starptautiskais šova programmu konkurss – festivāls “Ziemassvētku pārsteigums” (Christmas Surprise), kurā savu prasmi demonstrēja dziedātāji un dejotāji no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Konkursa dalībnieki sacentās vairākās kategorijās un vecuma grupās. Vokālistu kategorijā piedalījās arī Tukuma 2.pamatskolas popgrupa "Bimini".

Vairāk kā 100 dalībnieku konkurencē "Bimini" jaunākā grupa ieguva 1. vietu ( vecuma grupa 7 - 9 gadi) un vidējā grupa ieguva 2. vietu ( vecuma grupa 10 - 13 gadi). Savukārt popgrupas “Bimini” vecākā grupa saņēma augstāko žūrijas vērtējumu un ieguva konkursa - festivāla galveno balvu - “Grand prix”. Konkursa  žūrijas pārstāvji izteica atzinību un komplimentus par interesanto  un lielisko priekšnesumu  - Kristapa Šoriņa dziesmu Andra Sējāna aranžijā  “Neticu un viss” a cappella izpildījumā.

Paldies dziedātājiem par ieguldīto darbu, vecākiem – par atbalstu!

Lai veicas arī turpmākajos konkursos!

Dace Perševica

Mūzikas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja