Sākums Šodien Ēnu diena!

Šodien visā Latvijā norisinās Junior Achievement Latvia organizētais karjeras izglītības pasākums 1. - 12. klašu skolēniem - ĒNU DIENA.

ĒNU DIENAS mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

Darba devējiem savukārt tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

Jau no decembra Ēnu devēji - uzņēmumi, organizācijas un iestādes - tika aicināti reģistrēt savas vakances tiešsaistes karjeras izglītības biržā skolu jauniešiem portālā www.enudiena.lv.

No 14. janvāra pieteikšanos piedāvātajām vakancēm varēja uzsākt arī skolēni - ēnotāji.

Lai izdevusies Ēnu diena 2019!