Sākums Tukuma 2. vidusskolas skolēniem mākslas plenērs kopā ar Elitu Patmalnieci

thumbnail 628. maijā īpašā pasākumā, kas notika ar Tukuma 2.vidusskolas vecāku biedrības aktīvu līdzdalību, radošā mākslas plenērā ar košās mākslinieces Elitas Patmalnieces piedalīšanos. 6.a klases skolēni, zīmēšanas pulciņa dalībnieki un citi skolas radošie bērni radīja brīnišķīgus, košus un radošus darbus par tēmu “Es un skola”.

Māksliniece ne tikai iedvesmoja bērnus izmantot košas krāsas un pievērsās katram darbam individuāli, sniedzot savas idejas, ieteikumus un atbalstu, bet arī mudināja skolēnus paskatīties uz ikdienišķo mazliet citādāk, radot neparastus un drosmīgus darbus, kur ideja par skolu mums atklājās jaunā, vēl neredzētā veidā.

20190528 120559a     20190528 121705

Mākslas plenērā tika iemēģināti jaunie gleznošanas molberti, kurus skolai sarūpējusi  Tukuma 2.vidusskolas vecāku biedrība.

Pilnu tekstu lasi www.t2v.lv

Arta Locāne-Āboliņa