Sākums Olimpiskā diena 2022 Tukumā

“Olimpiskā diena 2022” tiek rīkota, godinot Starptautiskās Olimpiskās komitejas un Latvijas Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu. Šī gada “Olimpiskās dienas” programmā  plānotas dažādas aktivitātes un konkursi.

Tukuma novada izglītības iestāžu pirmsskolas vecuma bērniem un 1.- 4.klašu skolēniem tika dota iespēja piedalīties zīmējumu konkursā “Apsveikums Latvijas Olimpiskajai komitejai 100.dzimšanas dienā”. Atsaucība bija liela - konkursā tika iesniegti 165 darbi no Tukuma PII "Karlsons", Irlavas pamatskolas, Kandavas pilsētas PII "Zīļuks", Tukuma PII Vālodzīte, Pūres pamatskolas, Tukuma 3.pamatskolas.

Čaklo konkursa dalībnieku darbus vērtēja žūrijas komisija: Marita Bērziņa –Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece, Angelika Dembovska – Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākā speciāliste, Evita Skavronska  -Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas skolotāja.

Žūrijas komisijas uzdevums bija noteikt labākos darbus izvirzīšanai konkursa valsts kārtai.

Konkursa rezultāti

Uz konkursa valsts kārtu ir izvirzīti 46 autoru darbi.

Paldies audzinātājām, skolotājām, vecākiem un mazajiem konkursa dalībniekiem par ieguldīto darbu un iniciatīvu!

Turam īkšķīšus par mūsējiem!

izglītības darba vecākā speciāliste Angelika Dembovska