Sākums “PRĀTA SPĒLES” TIEŠSAISTES VIKTORĪNA VIDUSSKOLĒNIEM

Internets ir mūsu ikdienas neatņemama sastāvdaļa, bet vai izmantot un izprast tiešām ir viens un tas pats? Lai to noskaidrotu, mudinām piedalīties aizraujošā un prātu kutinošā viktorīnā vidusskolēniem “Prāta spēles” par daudzveidīgiem interneta drošības jautājumiem. Zināšanas, domāšana, ātra reakcija, atjautība – tas viss būs vajadzīgs, lai iegūtu augstāko punktu skaitu.

Kam? 10.-12.klašu skolēniem

Piesaki savu komandu līdz 31.01. ej.uz/DID2024_PrataSpeles

Vienā komandā 2- 5 skolēni (no skolas var pieteikt neierobežotu skaitu komandu).

Spēles saite tiks nosūtīta uz dalībnieku reģistrētajām e-pasta adresēm

Lai pieslēgtos spēlei, nepieciešams: - dators;- TV ekrāns vai projektors HDMI vads;- telefons (atbilžu sniegšanai);- skaņas padeve (no TV ekrāna vai audio aparatūras).

Uzvarētāji laimēs balvas savai skolai. Pirmās trīs vietas iegūs Brain Games dāvanu karti 50 eur vērtībā. Veicināšanas balvas arī citām TOP 10 labākajām komandām.

Aicinām jauniešus, skolas, bibliotēkas un jauniešu centrus pieteikt komandas!

vairāk informācijas  drossinternets.lv