Sākums Jaunumi Raksts Ģeogrāfijas skolotāju MA 2016./ 2017. mācību gadā

Informācija:

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu ģeogrāfijas skolotāju seminārs (07.04.2017.)

Izbraukuma seminārs Tukuma, Engures un Jaunpils novadu ģeogrāfijas skolotājiem! (02.11.2016.)

Izbraukums(ekspedīcija) pa Kandavas novada ģeoloģiskajiem objektiem.
Pieteikšanās līdz 31. oktobrim.

Vides konkurss "Piedalies un Dalies" 8. novembrī plkst. 10 Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolā.

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu ģeogrāfijas, bioloģijas un vides skolotājiem!

Komandas līdz 2016. gada 5. novembra plkst. 18.00 veic mājas darbu:

foto kolāžu par bīstamiem atkritumiem katra ikdienā – kā manā novadā, pagastā un sētā likvidē bīstamos atkritumus! Izmantojot viedtālruņus, komandas sociālajos tīklos fiksē, tvīto un dalās ar mirkļiem, kas saistās ar bīstamo atkritumu tēmu, savstarpējā saziņā ievietojot mirkļbirku jeb tēmturi #BAO.

Konkurss klātienē notiks 2016. gada 8. novembrī pkst.10.00 Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolā aktu zālē, Zemītes ielā 5/1, Tukumā.

Nolikums
Pieteikšanās obligāta!