Sākums Raksts Audzināšanas darba speciālistu MA 2019./2020. mācību gadā

Direktoru vietnieku audzināšanas darbā/ audzināšanas darba speciālistu MA darba plāns 2019./2020.m.g.

Aktualitātes:

*Karjeras diena "Atnāc un uzzini!" 10.-12.klašu skolēniem (pārskats)

Fotogalerija (saite)

*Karjeras diena "Atnāc un uzzini!" 9.klašu skolēniem (pārskats)

Fotogalerija (saite)

Semināri:

25.09.2019. Seminārs Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu audzināšanas darba speciālistiem (Tukuma novada Domes Vitrāžu zālē, Talsu ielā 4, Tukumā)

Semināra prezentācijas:

Komunikācijas ētika mūsdienās  (Latvijas Universitātes emeritētā profesore, filozofe Skaidrīte Lasmane)Latvijas Universitātes emeritētā profesore, filozofe Skaidrīte Lasmane)

Izglītības kvalitātes valsts dienesta darba aktualitātes jaunajā mācību gadā (IKVD Kvalitātes novērtēšanas departamenta direktora p.i., direktora vietniece Sarmīte Dīķe)IKVD Kvalitātes novērtēšanas departamenta direktora p.i., direktora vietniece Sarmīte Dīķe)

UNESCO LNK informācija par aktualitātēm izglītībā. UNESCO LNK (Komunikāciju un informācijas sektora vadītāja Beāte Lielmane, UNESCO LNK Izglītības sektora vadītāja Ilze Dalbiņa)Komunikāciju un informācijas sektora vadītāja Beāte Lielmane, UNESCO LNK Izglītības sektora vadītāja Ilze Dalbiņa)

Caur varonību uz brīvību: Latvijas valsts simtgades svinību un programmas „Latvijas skolas somas” aktualitātes jaunajā mācību gadā (Latvijas valsts simtgades biroja reģionālo un nevalstisko projektu vadītāja Lelde Kristiāna Vozņesenska, Latvijas valsts simtgades biroja projektu vadītāja Madara Peļāvina)Latvijas valsts simtgades biroja reģionālo un nevalstisko projektu vadītāja Lelde Kristiāna Vozņesenska, Latvijas valsts simtgades biroja projektu vadītāja Madara Peļāvina)

Konsultatīvās nodaļas darbība. Starpinstitucionālā sadarbība atbalsta programmas īstenošanas procesā: veiksmīgie risinājumi un grūtību jomas (Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas ESF projekta Nr. 9.2.1.3/16/I/001 „Atbalsta sistēmas pilnveide bērniem ar saskarsmes grūtībām, uzvedības traucējumiem un vardarbību ģimenē” Konsultatīvās nodaļas vadītāja Inga Millere)Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas ESF projekta Nr. 9.2.1.3/16/I/001 „Atbalsta sistēmas pilnveide bērniem ar saskarsmes grūtībām, uzvedības traucējumiem un vardarbību ģimenē” Konsultatīvās nodaļas vadītāja Inga Millere)

Informācija:

Veidlapas:

Audzināšanas darba pārskats 2019./2020.m.g.

Audzināšanas darba speciālistu MA 2018./2019. mācību gadā

Audzināšanas darba speciālistu MA 2017./2018. mācību gadā