Sākums JAUNUMS! Skolēnu mācību uzņēmumu pasākums CITS BAZĀRS ziemā 2020 tiešsaistē!

Aicinām skolēnus turpināt reģistrēt SMU www.jalatvia.lv, lai veiksmīgi piedalītos pirmajā skolēnu mācību uzņēmumu tiešsaistes pasākumā CITS BAZĀRS, kurš notiks no 10.decembra līdz 14.decembrim, 2020. CITS BAZĀRS ziemā, aicināsim piedalīties SMU, kuri ir reģistrēti jalatvia.lv, un kuri no 1. decembra, 2020 ievietos savus SMU produktus jalatvia.lv e-katalogā.

CITS BAZĀRS ziemā SMU tiks apbalvoti šādās nominācijās:

*  TEHNOLOĢISKĀ INOVĀCIJA;

*  LABĀKAIS REKLĀMAS VIDEO (30 sek) līdz  5. decembrim iesūtīt uz šo e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;

*  LABĀKĀ SMU KOMANDA;

*  SOCIĀLI ATBILDĪGS SMU;

*  VIDEI DRAUDZĪGS SMU;

*  UZ ZINĀŠANĀM BALSTĪTS SMU;

*  SOCIĀLO TĪKLU BALVA – reģistrējot SMU iesakām izveidot sociālo tīklu kontus;

*  BIZNESA POTENCIĀLS.

CITS BAZĀRS gatavošanās kalendārs:

1.decembris, 2020 – vebinārs par e –kataloga izveidošanu. Praktiskā darbnīca;

Līdz 7. decembrim, 2020 – SMU e-kataloga profila izveide;

8.decembris, 2020 – paziņojam CITS BAZĀRS dalībniekus;

10.decembris, 2020 – pirmās kārtas žūrijas intervijas zoom platformā(SMU pieslēdzās noteiktajā laikā un atbild uz žūrijas jautājumiem);

11.decembris, 2020 – žūrija nosaka Nominantus katrā nominācijā pamatskolas un vidusskolas grupās;

12.decembris, 2020- otrās kārtas/fināla žūrijas zoom  intervijas ar SMU nominatiem;

14.decembris,2020 – SMU CITS BAZĀRS apbalvošanas ceremonija.

CITS BAZĀRS laikā SMU iespēja satikties ar dažādu uzņēmējdarbības jomu speciālistiem/ mentoriem, kuri varēs Jums sniegt konsultācijas mārketingā, tehnoloģijās, finanšu jautājumos, e komercijā un citos ar uzņēmējdarbību saistītos jautājumos.

Plašāk informācija pieejama: www.jalatvia.lv

Kontaktpersona: