Tautu dejas 2018./2019. mācību gadā

Deju kolektīvu interešu izglītības pulciņi 2018./2019. m.g.

Aktualitāte:

Semināri:

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu Izglītības iestāžu deju kolektīvu vadītāju sapulce (28.09.2018.)

Darba kārtība

Pasākumi un konkursi:

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības un kultūras iestāžu koru un tautas deju kolektīvu XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku repertuāra ieskaņas koncerts "Ceļā uz Dziesmu un Deju svētkiem" (30.05.2019.)

Pieteikuma anketa (3.pielikums)

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu un kultūras iestāžu deju kolektīvu kopkoncerts „Danču spēles” (25.04.2019.)

Pielikums

Tautas deju kolektīvu repertuāra apguves skate, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam (13.04.2019.)

Pielikums

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu un kultūras iestāžu deju kolektīvu kopkoncerts „Zemgales bļoda” (28.03.2019.)

Pielikums

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu un kultūras iestāžu deju kolektīvu kopkoncerts „Būšu liels” (21.02.2019.)

Pielikums

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu un kultūras iestāžu deju kolektīvu kopkoncerts „Trakā kaza” (31.01.2019.)

Pielikums

Izglītības iestāžu dziesmu un deju pasākuma "Manas domas ir par Tevi..." (13.11.2018.)

Rezultāti:

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu un kultūras iestāžu deju kolektīvu kopkoncerts „Danču spēles” (25.04.2019.)

Vairāk lasi šeit!

Tautas deju kolektīvu repertuāra apguves skate, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lielkoncertam (13.04.2019.)

Žūrijas kopvērtējums

Vairāk par deju kolektīvu repertuāra apguves skati lasi šeit!

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu un kultūras iestāžu deju kolektīvu kopkoncerts „Zemgales bļoda” (28.03.2019.)

Žūrijas kopvērtējums

Vairāk par deju kolektīvu kopkoncerts „Zemgales bļoda” lasi šeit!

Žūrijas kopvērtējums

Vairāk par tautas deju kolektīvu kopkonceru "Būšu liels" lasi šeit!

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu un kultūras iestāžu deju kolektīvu kopkoncerts „Trakā kaza” (31.01.2019.)

Žūrijas kopvērtējums

Vairāk par deju kolektīvu kopkoncerts „Trakā kaza” lasi šeit!