Sākums Interešu un profesionālās ievirzes izglītība Raksts Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla 2020./2021. mācību gadā

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu interešu izglītības pulciņi vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas jomā 2020./2021.m.g.

Izstādes:

Lidice izstade 200x

GALERIJA: 49.Starptautiskās bērnu mākslas izstādes - konkursa „LIDICE 2021” Tukuma, Engures un Jaunpils novadu 1.kārtas darbi

ANIMĀCIJAS:

Daniela Straume "Robotu cīņa" Tumes pamatskola

Gabriels Mikuļičs "Robotu cīņa" Tumes pamatskola

Kristīne Birkmane, Samanta Sarmule, Ance Eihentāle, Maija Zablovska "Robotkaķa dzimšanas diena" Zemgales vidusskola

Informācija:

Semināri:

04.11.2020.

Informatīvi izglītojošs seminārs novadu/pilsētu interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas jomas pedagogiem (darba kārtība).

Konkursu, pasākumu nolikumi:

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu mākslas projekta „RADI ROTĀJOT” nolikums

Pieteikuma anketa vides objektu konkursam „RADI ROTĀJOT”

Pieteikuma anketa radošās darbnīcas konkursam „RADI ROTĀJOT”

Pieteikuma anketa tērpu kolekcijas skates konkursam „RADI ROTĀJOT”

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu darbu izstādes-konkursa “Pasaule ap Tevi” nolikums

49.Starptautiskā bērnu mākslas izstādes - konkursa „LIDICE 2021” Tukuma, Engures un Jaunpils novadu 1.kārtas nolikums

Pielikumi

Konkursu, pasākumu rezultātI:

iekustini tautasdziesmu 200xTukuma un Engures novadu izglītības iestāžu skolēnu datorgrafikas, datorzinības un animācijas darbu konkurss “Iekustini tautasdziesmu”

Plašāku informāciju par konkursu skatīt>>> ŠEIT.

IMG 4610 200x

49.Starptautiskā bērnu mākslas konkursa „LIDICE 2021” valsts kārtas rezultāti

Konkursa rezultātus skatīt>>> ŠEIT

Valsts kārtas konkursa darbu katalogs būs apskatāms vietnē www.intereses.lv  no 01.02.2021.

49. Starptautiskā bērnu mākslas izstādes – konkursa “Lidice – 2021” valsts kārtas apbalvošanas pasākums

Noslēguma pasākums – apbalvošana notiks tiešsaistē 2021.gada 11.februārī Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē. Pasākums tiks filmēts,  interneta saiti nosūtīs skolotājiem uz e-pasta adresi, un skolēniem būs iespēja to noskatīties sev vēlamā laikā.

Plašāka informācija pieejama: www.visc.gov.lv

LIDICE rezultati 200x

Konkursa “Lidice 2021” 1.kārtā iesniegtos darbus vērtēja žūrijas komisija: Ingemāra Treija (M.Muižnieces Rīgas Mākslas skolas skolotāja), Iveta Liepiņa (brīvmāksliniece, skolotāja) un Angelika Dembovska (Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākā speciāliste).

Konkursa rezultātus skatīt>>> ŠEIT

Atzinību ieguvušie autoru darbi izvirzīti konkursa 2.kārtai. Konkursa trešā, noslēguma kārta, paredzēta Čehijā.

Konkursa “Lidice 2021” 1.kārtas dalībnieku virtuālā darbu izstāde apskatāma>>> ŠEIT.

Konkursa 2.kārtas izstāde notiks no 26. janvārī Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē, bet izstādi varēs apskatīt arī virtuāli. Konkursa 2.kārtas apbalvošanas pasākums 11.februārī (laiks tiks precizēts), tiešsaistes saite tiks nosūtīta.

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa “RADI ROTĀJOT” Zemgales kultūrvēsturiskā novada kārtas konkursa rezultāti

Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla 2019./2020. mācību gadā

Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla 2018./2019. mācību gadā